FANEXtrade

zaprasza firmy transportowe

DO WSPÓŁPRACY

szczegóły
Przewoźnicy poszukiwani

Przewoźnicy poszukiwani

Fanex Trade w ciągu ostatnich kilku lat stał się znaczącym eksporterem FMCG do innych krajów Unii Europejskiej. W ciągu tygodnia realizujemy kilkadziesiąt dostaw, w ramach stałej współpracy z największymi europejskimi sieciami i dystrybutorami napojów,żywności i chemii domowej.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynkach zagranicznych, Fanex Trade poszukuje wykwalifikowanych i doświadczonych przewoźników drogowych. Zapraszamy firmy transportowe do współpracy w zakresie międzynarodowych, ale także krajowych transportów. Zależy nam na pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji z przewoźnikami w ramach długoterminowej współpracy. Jesteśmy zainteresowani głównie realizacją zleceń całosamochodowych (40t, plandeka / izoterma).

Podstawowe kierunki eksportu: Francja, Szwajcaria, Niemcy i Włochy. Zapewniamy regularne zlecenia oraz wsparcie w rozwiązywaniu ewentualnych problemów na trasie przewozu. Nasi partnerzy mogą liczyć na szybką realizację płatności – do kilku dni po dostarczeniu potwierdzonych dokumentów przewozowych. Dbamy o skrócenie czasu oczekiwania kierowców na załadunek i rozładunek. Magazyn główny Fanex Trade w Gdyni gwarantuje wysoki poziom obsługi, przestronny plac manewrowy oraz możliwość parkowania. W naszym dziale logistycznym pracują spedytorzy z wieloletnim doświadczeniem w organizacji procesów transportowych.

Jeśli posiadają Państwo ważny wyciąg z rejestru handlowego, licencje wymagane dla odpowiednich typów pojazdów oraz co najmniej roczne doświadczenie w realizacji przewozów – prosimy o kontakt:

Sylwia Karczewska
tel: +48 532 080 140
e-mail: sylwia.karczewska@fanextrade.com

Lokalizacja FanexTrade
Fanex Trade Company informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij