FANEXtrade

zaprasza firmy transportowe

DO WSPÓŁPRACY

szczegóły
Przewoźnicy poszukiwani

Kontakt

Fanex Trade Sp. z o.o. Sp. k.
7R City Flex Gdynia
ul. Hutnicza 48
81-061 Gdynia
Brama 1-9

office@fanextrade.com

Dział handlowy eksport/import

Małgorzata Wachnicka Export Manager
Whatsapp/Mobile: +48 732 999 563 e-mail: malgorzata@fanextrade.com
Paulina Kaczorowska Export Manager
Whatsapp/Mobile: +48 539 532 928 e-mail: paulina@fanextrade.com
Marcin Strzelecki Export Manager
Whatsapp/Mobile: +48 660 495 582 e-mail: marcin@fanextrade.com
Katarzyna Wajs Export Manager
Whatsapp/Mobile: +48 882 437 710 e-mail: katarzyna@fanextrade.com
Aleksandra Stolc Export Assistant
e-mail: aleksandra@fanextrade.com
Katarzyna Supernat Export Assistant
e-mail: katarzyna.supernat@fanextrade.com
Edyta Bolin Export Manager
Yuliana Werner Export Manager

Dział obsługi klientów kluczowych

Kamil Czaplewski Key Account Manager
Whatsapp/Mobile: +48 532 792 583 e-mail: kamil@fanextrade.com
Weronika Bartulewicz Key Account Manager
Whatsapp/Mobile: +48 538 515 496 e-mail: weronika@fanextrade.com
Wojciech Wilkowski Key Account Manager
Whatsapp/Mobile: +48 505 718 840 e-mail: wojciech@fanextrade.com

Dział logistyki

Klaudia Skorupska Logistic Manager
Whatsapp/Mobile: +48 539 532 927 e-mail: klaudia@fanextrade.com
Sylwia Karczewska Logistic Manager
Whatsapp/Mobile: +48 532 080 140 e-mail: sylwia.karczewska@fanextrade.com

Dział księgowości

Tomasz Makowski Kierownik działu księgowości
Whatsapp/Mobile: +48 532 468 364 e-mail: ksiegowy@fanextrade.com
Elżbieta Graban Księgowa
Whatsapp/Mobile: +48 532 792 580 e-mail: ksiegowy@fanextrade.com

Dział logistyki magazynowej

Magdalena Bałachowska Kierownik ds.zarządzania gospodarką magazynową i logistyką
Whatsapp/Mobile: +48 732 999 687 e-mail: magdalena@fanextrade.com
Sławomir Kulik Specjalista ds.gospodarki magazynowej
e-mail: slawomir.kulik@fanextrade.com
Michał Miotk Specjalista ds.gospodarki magazynowej
Paweł Kolera Kierownik magazynu
Whatsapp/Mobile: +48 505 785 746 e-mail: pawel.kolera@fanextrade.com
Lokalizacja FanexTrade
Fanex Trade Company informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij