FANEXtrade

zaprasza firmy transportowe

DO WSPÓŁPRACY

szczegóły
Przewoźnicy poszukiwani

Kontakt

Fanex Trade Sp. z o.o. Sp. k.
7R City Flex Gdynia
ul. Hutnicza 48
81-061 Gdynia
Brama 1-9

office@fanextrade.com

Dział handlowy eksport/import

Małgorzata Wachnicka Export Manager
Whatsapp/Mobile: +48 732 999 563 malgorzata@fanextrade.com
Edyta Bolin Export Manager
Whatsapp/Mobile: +48 732 999 564 edyta@fanextrade.com
Marcin Strzelecki Export Manager
Whatsapp/Mobile: +48 660 495 582 marcin@fanextrade.com
Paulina Kaczorowska Export Manager
Whatsapp/Mobile: +48 539 532 928 paulina@fanextrade.com
Katarzyna Supernat Export Assistant
Whatsapp/Mobile: +48 532 346 122 katarzyna.supernat@fanextrade.com
Magdalena Płochocka Export Assistant
Whatsapp/Mobile: +48 882 437 710 magdalena.plochocka@fanextrade.com

Dział obsługi klientów kluczowych

Kamil Czaplewski Key Account Manager
Whatsapp/Mobile: +48 532 792 583 kamil@fanextrade.com
Weronika Kowalkowska Key Account Manager
Whatsapp/Mobile: +48 538 515 496 weronika@fanextrade.com
Wojciech Wilkowski Key Account Manager
Whatsapp/Mobile: +48 505 718 840 wojciech@fanextrade.com

Dział logistyki

Sylwia Karczewska Logistic Manager
Whatsapp/Mobile: +48 532 080 140 sylwia.karczewska@fanextrade.com

Dział operacyjny

Paweł Kolera Operations Manager
Whatsapp/Mobile: +48 532 346 483 pawel.kolera@fanextrade.com

Dział logistyki magazynowej

Magdalena Bałachowska Kierownik ds.zarządzania gospodarką magazynową i logistyką
Whatsapp/Mobile: +48 732 999 687 magdalena@fanextrade.com
Michał Miotk Specialista ds. logistyki
Whatsapp/Mobile: +48 883 849 453 michal.miotk@fanextrade.com

Dział księgowości

Tomasz Makowski Kierownik działu księgowości
Whatsapp/Mobile: +48 532 468 364 ksiegowy@fanextrade.com
Elżbieta Graban Księgowa
Whatsapp/Mobile: +48 532 792 580 ksiegowy@fanextrade.com
Lokalizacja FanexTrade
Fanex Trade Company informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij